{{desc}}{{desc}}{{desc}}{{desc}}
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

خبر : معرفی نرم افزار و بانک اطلاعاتی پولدار و ثروتمند شوید

{{name}}
خبر : معرفی نرم افزار و بانک اطلاعاتی پولدار و ثروتمند شوید
كد خبر : 2686
تاريخ انتشار خبر : 1393/12/09
با استفاده از این نرم افزار تمام آن اطلاعات و راهنمایی هایی را که براي موفقیت مالی نیاز دارید بدست خواهید آورد. همچنین هوش مالیتان را می توانید تا حد بسیار بالایی افزایش دهید.

اگر فقیر به دنیا بیایید مقصر نیستید، اما اگر فقیر از دنیا بروید حتماً مقصرید.

در مجموعه پولدار و ثروتمند شوید شما تمام آن چیزهایی که براي رسیدن به ثروت از راه درست و حلال نیاز است را خواهید یافت مثل کتاب، جزوه هاي آموزشی گام به گام، فیلم، عکس، نرم افزار و خیلی چیزهاي دیگر و فقط یک چیز را درآن نمی بینید و آن هم اراده و تلاش و خواستن خود شماست که اگر آن هم داشته باشید و کمی صبر هم چاشنی آن بکنید مطمئن باشید که حتماً حتماً در این راه یعنی ثروتمند شدن موفق خواهید شد.

 

نظرات

  • 1393-12-12 12:18:12
    با سلام نرم افزار پولدار و ثروتمند شوید درست همانند یک دانشگاه می باشد که دارای عظیم ترین و با ارزش ترین اطلاعاتی است که من برای موفقیت در کسب ثروت به آنها نیاز داشتم. با سپاس فراوان از مدیر سایت جناب آقای مهندس حمیدرضا پاکویان

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي